GLEE

28 Ağustos / 16:30

Advertisement

Öne çıkan videolar

Tüm videoları göster

Glee yaz boyunca Foxlife'ta! Daha fazla video

Paylaş

Dizi Hakkında

2010 Emmy ödüllerinde 19 adaylık ile en çok adaylık alan dizi, başta En İyi Yönetmen ve En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu olmak üzere tam 4 ödül daha kazandı ve 2011 yılında kazandığı ödüllerle birlikte Emmy Ödülü sayısını 6’ya çıkardı. 2012 Emmy Ödüllerinde yine 3 adaylığı mevcut. 2011 Altın Küre Ödüllerinde ise “En İyi Yardımcı Kadın ve Erkek” ödülleri ve “En İyi Komedi Dizisi” ödülünün sahibi oldu. 

5. sezonda Glee ekibi zorlu lise yıllarını geride bırakıp yola devam ediyor. Yetenekleri ve hırslarıyla birer yıldız olma yolunda devam ediyorlar. Rachel Berry ve Kurt Hammel artık New York'un en prestijli sanat okullarından NYADA'da... Yeni arkadaşlıklar ve yeni zorluklar onları bekliyor. Broadway gösterileri için çalışırken Santana Lopez'le de yolları yeniden kesişiyor.
Glee macerası NYADA ve New Directions ile devam ederken, McKinley Lisesi'nden de kopmayacağız. Bölge yarışmasını kazanan glee club şimdi ulusal yarışma için hazırlanıyor.Beatles ve Cory Monteith özel bölümleriyle başlayan yeni sezonun en güzel haberleri Rachel'ın Broadway macerası ve Blaine'in Kurt'e yapacağı evlen...
Daha fazla

Ne zaman?

 1. S.5-E.7-PUPPET MASTER
  28 Ağustos / 16:30
  Hatırlatma ekle
 2. S.5-E.8-PREVIOUSLY UNAIRED CHRISTMAS
  28 Ağustos / 17:25
  Hatırlatma ekle
 3. S.5-E.7-PUPPET MASTER
  29 Ağustos / 02:30
  Hatırlatma ekle
Advertisement

#glee

 1. Foxlife
 2. FoxCrime
 3. FX
 4. Fox Networks
 5. National Geographic Channel
 6. 24kitchen
 7. BabyTV